Dj Alexey

Alexey

Alexey na lindy hopowe parkiety wskoczył w 2013 roku, a wyselekcjonowaną przez siebie muzykę serwuje tancerzom od 2015. W roku swojego debiutu wygrał swoją pierwszą dj’ską bitwę w Moskwie, gdzie popisywał się swoimi skillami.

Alexey jako tancerz słynie ze swojejej niewyczerpalnej energii, którą jako Dj stara się przekazać wszystkim obecnym na parkiecie. Po jego setach możecie spodziewać się bogactwa prawdziwych tłustych swingów – Alexey uwielbia nagrania big bandów z lat 30-40, które bujają tak że nie sposób zejśc z pakietu – przy jego muzyce impreza do rana gwarantowana 😉

W ciągu kilku ostatnich lat Alexey był Djem na takich międzynarodowych festiwalach jak Herrang Dance Camp, Lindy Shock, SSDF, MXDC, Tallin Swing Weekend, Orient Lindy Express czy The Chase Festival.

hector

Dj Texas Tommy

Kawka Studio © Tomek duże gotowe 4

Texas Tommy to ponad wszystko jedyny istniejący wisznicki lindy hopper, ale także swingowy dziad niewychodzący w setach powyżej 170 BPM i superfan Roya Eldridge’a oraz Louisa Jordana. Od prawie sześciu lat sumiennie buduje sobie reputację chyba najgłośniejszego dejota w Polsce (jak jest „eeeeeej!”, znaczy że gitówa). Słyszeliście go już na Retro Weekendzie 2020, kilku Lindy Hop Non Stopach, czy poprzednim Lindy Szau Birthday Jamie — podjarany Show Offem niemal tak mocno jak Ola Szata Szatkowska, zamierza z dumą dbać o soczyste triple w przerwach między ostrym lindykozaczeniem. Klasycznie: it don’t mean a thing if it ain’t got that triple step!

Dj Łukasz

Łukasz

DJ oraz organizator imprez związanych z muzyką oraz tańcami swingowymi, w tym Warsaw Swing Exchange.

Współzałożyciel Warsaw Swing Alliance oraz twórca strony Swing in Warsaw.

Jako DJ grał m.in. na Warsaw Collegiate Shag Festival oraz gościnnie na Herrang Dance Camp.

Jest entuzjastą nowszych nagrań wysokiej jakości, na których w autentyczny sposób odtworzony został styl swingowych big bandów lat 30. Preferuje klasyczne kompozycje w mniej znanych, często energicznych aranżacjach.